Hallo,

Met het kermistoernooi achter de rug ( dat op meesterlijke wijze is gewonnen door Koen van Wassenhove ), kunnen we stilaan beginnen uitkijken naar het nieuwe seizoen!

Helaas moeten we dit seizoen afscheid nemen van 7 spelers. Met groot verdriet melden we het heengaan van een levende legende uit onze clubgeschiedenis, Peter De Sutter. WAAROM HEB JE ONS VERLATEN SUT??? ????????

Daarnaast moeten we ook afscheid nemen van andere oudgedienden Jens GoossensBart De Mil & Gerard Van Der Snickt.

Yani Backx vond het dan weer mooi geweest na in 2 jaar tijd zowel de B als de A reeks met overmacht te winnen en Walter Robyns heeft ingezien dat competitie spelen niks voor hem is.

Bij de verlaters toch nog 1 lichtpunt, Patrick van Lierde heeft beloofd terug te komen! ????

Zoals elk jaar mogen we ook dit jaar enkele nieuwkomers verwelkomen! Met Eric de Maer & Etienne Stalpaert krijgen we opnieuw twee nieuwe leden die een mooi potje kunnen biljarten! Met Paul Kieckens krijgen we een bekend B reeks gezicht terug onder onze leden.

De A Reeks zal het dit jaar door het hoog aantal verlaters en door kalenderproblemen met 2 spelers minder moeten doen. We zakken van 22 spelers naar 20 spelers.

Doordat de verlaters zich vooral in de A reeks situeren zullen naast Frederik Janssens & David Stalpaert ( kampioen & vice-kampioen van de B Reeks ) , ook Robin De Sutter & Kris Arijs de sprong naar de A Reeks maken ( nummers 3 & 4 van de B Reeks ) .

De kalender van de A Reeks is af te halen in het café vanaf donderdag 16/08. 

De kalender van de B Reeks is af te halen in het café vanaf donderdag 23/08. 

* einde van den epistel


PS: ????????WAAROM TOCH SUT!?????????